UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pochwal się przed całą Polską. Idź na bulwar i opowiedz jakie to masz ciężkie życie w Elblągu. Tylko nie wiem czy zdążysz skoro wstajesz przed południem

chce zobaczyć ten pysk

Anuluj