UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie, że będzie taki koncert w Elblągu. Mogło być trochę więcej gwiazd, ale i tak jest ok. Ciekawe, gdzie najbliżej można by było zaparkować auto, bo nie jestem z miasta, a bym chętnie poszedł.

Kris07

Anuluj