UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, że będzie taki koncert w Elblągu. Mogło być trochę więcej gwiazd, ale i tak jest ok. Ciekawe, gdzie najbliżej można by było zaparkować auto, bo nie jestem z miasta, a bym chętnie poszedł.
Kris07
Fajnie, że będzie taki koncert w Elblągu. Mogło być trochę więcej gwiazd, ale i tak jest ok. Ciekawe, gdzie najbliżej można by było zaparkować auto, bo nie jestem z miasta, a bym chętnie poszedł.
Kris07