UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy przestanie się mówić o Betonozie Starówki. Kolejny Dyrektor Zieleni Miejskiej jest wrogiem sadzenia drzew w mieście. Kwiatki, małe krzaczki, a przede wszystkim wszechobecne trawniki, bez żadnych nasadzeń, ale drzewa to już passe, bo się kojarzą z niemieckim stylem zagospodarowania przestrzeni miejskiej.


Anuluj