UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Mustangi nie jazgoczą, ale komu ja to mówię. " A co robią mustangi? -Moze coś szlachetnego? Wyłącznie jazgoczą i chrypią w porze nocnej, za pobłażaniem elbląskiej policji- ale komy ja to piszę.

N.p.

Anuluj