UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Mustangi nie jazgoczą, ale komu ja to mówię. " A co robią mustangi? -Moze coś szlachetnego? Wyłącznie jazgoczą i chrypią w porze nocnej, za pobłażaniem elbląskiej policji- ale komy ja to piszę.
N.p.
"Mustangi nie jazgoczą, ale komu ja to mówię. " A co robią mustangi? -Moze coś szlachetnego? Wyłącznie jazgoczą i chrypią w porze nocnej, za pobłażaniem elbląskiej policji- ale komy ja to piszę.
N.p.