UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po Dąbka ścigają się motocyklami i mustangami w nocy a policji ania widu ani słychu za to lubią stać w dzień w zatoczce z radarem
Po Dąbka ścigają się motocyklami i mustangami w nocy a policji ania widu ani słychu za to lubią stać w dzień w zatoczce z radarem