UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech żyje Wielka Katolicka Niepodległa Najjaśniejsza Rzeczpospolita a nie jako lewacka odnoga Brukseli. Związek Sowiecki padł po 74 latach i Unia też niedługo padnie.
Na pohybel lewakom
Niech żyje Wielka Katolicka Niepodległa Najjaśniejsza Rzeczpospolita a nie jako lewacka odnoga Brukseli. Związek Sowiecki padł po 74 latach i Unia też niedługo padnie.
Na pohybel lewakom