UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech żyje Wielka Katolicka Niepodległa Najjaśniejsza Rzeczpospolita a nie jako lewacka odnoga Brukseli. Związek Sowiecki padł po 74 latach i Unia też niedługo padnie.

Na pohybel lewakom

Anuluj