UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu radna banasiewucz nie wnioskuje i nie protestuje ze nie ma wejścia wjazdu dka osob niepełnosprawnych ?najlepiej pół na pół miasto i kuria... dawaj Ela
Inc
Czemu radna banasiewucz nie wnioskuje i nie protestuje ze nie ma wejścia wjazdu dka osob niepełnosprawnych ?najlepiej pół na pół miasto i kuria... dawaj Ela
Inc