UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu radna banasiewucz nie wnioskuje i nie protestuje ze nie ma wejścia wjazdu dka osob niepełnosprawnych ?najlepiej pół na pół miasto i kuria... dawaj Ela

Inc

Anuluj