UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest wiele ciekawszych miejsc, nawet nad rzeką - raz tam byłem i jako niezadowolony nikomu włażenia tam nie polecam.
Jest wiele ciekawszych miejsc, nawet nad rzeką - raz tam byłem i jako niezadowolony nikomu włażenia tam nie polecam.