UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Minęło pół wieku i ...bez zmian.Może tam ludzie nie chodzą na wybory samorządowe i władz lokalnych nie ma?
ZosiaHertz
Minęło pół wieku i ...bez zmian.Może tam ludzie nie chodzą na wybory samorządowe i władz lokalnych nie ma?
ZosiaHertz