UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Krwiodawstwo ma sens, popieram jak najbardziej. Sama od wielu lat oddaję krew. Również żołnierze z WOT udzielają się na rzecz krwiodawstwa, podobnie elbląscy motocykliści. Brawa dla każdego kto oddał krew.
Krwiodawstwo ma sens, popieram jak najbardziej. Sama od wielu lat oddaję krew. Również żołnierze z WOT udzielają się na rzecz krwiodawstwa, podobnie elbląscy motocykliści. Brawa dla każdego kto oddał krew.