UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Krwiodawstwo ma sens, popieram jak najbardziej. Sama od wielu lat oddaję krew. Również żołnierze z WOT udzielają się na rzecz krwiodawstwa, podobnie elbląscy motocykliści. Brawa dla każdego kto oddał krew.


Anuluj