UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na szczęście teraz z tym problemów nie ma :D może dla tego że niewielu stać na "przejażdżkę" do ostródy ...
KAKTUSPROWOKATOR
na szczęście teraz z tym problemów nie ma :D może dla tego że niewielu stać na "przejażdżkę" do ostródy ...
KAKTUSPROWOKATOR