UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co podwyżki jak w kraju dobrobyt, zobaczymy w kwietniu jak VAT na żywność wzrośnie i w lipcu ceny za prąd. Większość tu co krytykują będą sami skomlec o grosik od szefa
Uls
Po co podwyżki jak w kraju dobrobyt, zobaczymy w kwietniu jak VAT na żywność wzrośnie i w lipcu ceny za prąd. Większość tu co krytykują będą sami skomlec o grosik od szefa
Uls