UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co podwyżki jak w kraju dobrobyt, zobaczymy w kwietniu jak VAT na żywność wzrośnie i w lipcu ceny za prąd. Większość tu co krytykują będą sami skomlec o grosik od szefa

Uls

Anuluj