UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O! Brawo! Elbląg potrzebuje takich pasjonatów. Historia naszego miasta jest bardzo ciekawa. Jest wiele rzeczy z których możemy być dumni.
O! Brawo! Elbląg potrzebuje takich pasjonatów. Historia naszego miasta jest bardzo ciekawa. Jest wiele rzeczy z których możemy być dumni.