UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O! Brawo! Elbląg potrzebuje takich pasjonatów. Historia naszego miasta jest bardzo ciekawa. Jest wiele rzeczy z których możemy być dumni.


Anuluj