UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zarzucanie komuś lenistwa jest nie tyle niesmaczne , co bardzo bezczelne. Nie każdy ma preferencje do zakładania wlasnej firmy, nie każdy też może robić wszystko, społeczności ( nie tylko ludzkie) charakteryzuje działalnośc społeczna czyli inaczej mówiąz zespolowa. Zauważa się wzrost PKB, wzrost średnioego wynagrodzenia, tylko, że ci pracujący nic z tego nie mają. Pracobbiorcy zamiast stawiać zarzuty lenistwa powinni pomysleć, ze czasy niewolnictwa skoczyły się i ludziom należy godnie płacić za ich pracę a nie szastyać epitetami lenistwa.
SmętekElbląski