UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prosta sprawa ........brak miejsc pracy......dzsiiaj ludzie emigruja tam gdzie jest zatrudnienie wiec może w tym kierunku powinno "rozrastac" sie miasto .......

Bocian

Anuluj