UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prosta sprawa ........brak miejsc pracy......dzsiiaj ludzie emigruja tam gdzie jest zatrudnienie wiec może w tym kierunku powinno "rozrastac" sie miasto .......
Bocian
Prosta sprawa ........brak miejsc pracy......dzsiiaj ludzie emigruja tam gdzie jest zatrudnienie wiec może w tym kierunku powinno "rozrastac" sie miasto .......
Bocian