UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
55 rok 60 tys mieszkancow... minelo 50 lat mamy 130 tysiecy, ale mamy niz demograficzny. Co ciekawe elblag mocno sie rozrasta jesli chodzi o powierzchnie, powstaja nowe osiedla - bielany, pasaz, modrzewina, rubno, pruchnik a mieszkancow ubywa? Niech mi to ktos wytlumaczy
ciekawy