UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wam pisole wydaje się że wszystko jest wasze. Właścicielem lasów jesteśmy my czyli państwo a ci z lasów tylko tam pracują
Wam pisole wydaje się że wszystko jest wasze. Właścicielem lasów jesteśmy my czyli państwo a ci z lasów tylko tam pracują