UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Fffdr - Pamiętacie niemieckie wagony miały one piasek do posypania w razie potrzeby a jakie były ciepłe ale je skasowano a Polaki zostawili zimne i głośne helmuty bo tak je nazywano to historia a szkoda
??????