UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fffdr - Pamiętacie niemieckie wagony miały one piasek do posypania w razie potrzeby a jakie były ciepłe ale je skasowano a Polaki zostawili zimne i głośne helmuty bo tak je nazywano to historia a szkoda

??????

Anuluj