UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Też jestem zdania że tylko odstrzał by tu pomógł. Jak można mieć w d.. bezpieczeństwo ludzi jak też leśnej zwierzyny na którą te kundle z pewnością polują, bo coś żryć muszą. U nas niestety nikt nie podejmie takiej decyzji bo zaraz oburzą się tak zwani obrońcy zwierząt, którzy potrzebującemu człowiekowi by nie pomogli, ale nad zdziczałymi kundlami to się litują, bo przez to czuję się lepsi od innych i budują swoje ego. Takie psy są gorsze od wilków, bo wilk boi się człowieka. A co z takimi psami zrobić?Do schroniska tylko bo do życia z ludzmi to się nie nadają. Byłem tam kiedyś, warunki straszne ale pani tam pracująca zadawała mi takie pytania jak bym co najmniej dziecko chciał adoptować.
monte