UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieje, ze na tę sforę psów natknie się kiedyś jedne z tych obrońców i przeciwnik odstrzału. Tylko tak dotrze do pustego łba.

Ratrelek

Anuluj