UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieje, ze na tę sforę psów natknie się kiedyś jedne z tych obrońców i przeciwnik odstrzału. Tylko tak dotrze do pustego łba.
Ratrelek
Mam nadzieje, ze na tę sforę psów natknie się kiedyś jedne z tych obrońców i przeciwnik odstrzału. Tylko tak dotrze do pustego łba.
Ratrelek