UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za problem. Jak wam by te pieseczki was zaatakowały albo nie daj boże zeżarły i rozszarpały dziecko to byście wyli na całą POLSKĘ o wybicie wszystkich dzikich psów. A jak jest temat aby zapobiec takim zdarzeniom to Wielkie HALO odstrzelić parę zdziczałych zwierząt. Macie problem jakby wam mieli odstrzelić wasze dzieci. Ludziom już się w głowach poprzewracało z tego dobrobytu. Pieski, świnki, kurczaczki ekologia i delikatność. Jak wam.... wa głód zajrzy do gardła to zeż... cie wszystko i zabijecie wszystko aby się najeść. Pier... ni hipokryci.
Wkurzony5