UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@PL. - Czyli jak uchwałami po nocy sędziów się mianuje to spoko, ale jak już chce się ich usunąć, to zamach stanu? Świetna logika pisowców...


Anuluj