UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@PL. - Czyli jak uchwałami po nocy sędziów się mianuje to spoko, ale jak już chce się ich usunąć, to zamach stanu? Świetna logika pisowców...
@PL. - Czyli jak uchwałami po nocy sędziów się mianuje to spoko, ale jak już chce się ich usunąć, to zamach stanu? Świetna logika pisowców...