UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@PL. - O masz Ci los. Wyznawca PiS będzie sobie gębę Konstytucją zasłaniał. Może jeszcze takie koszulki sobie zakupią od KOD z napisem KONSTYTUCJA i będą występować w nich w TVP.
@PL. - O masz Ci los. Wyznawca PiS będzie sobie gębę Konstytucją zasłaniał. Może jeszcze takie koszulki sobie zakupią od KOD z napisem KONSTYTUCJA i będą występować w nich w TVP.