UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Działki na Chrobrego po zaporowych cenach za miliony już wykupił od miasta VVoojcik, zwykli ludzie nie mieli szans nic kupić od miasta, żeby wybudować domy.. teraz Bielany za kolejne grube miliony zgadnijcie kto wykupi?


Anuluj