Ci co pałowali idą na 8.30... a ci co byli pałowani na 18.00.Jestem za a nawet przeciw...Bu cha cha .
Ci co pałowali idą na 8.30... a ci co byli pałowani na 18.00.Jestem za a nawet przeciw...