UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
stoi taki "fan" i prrry, ,, przygazówka i cisza, za trochę znowu prrry, znowu cisza. za chwile znowu prrry. Nerwice macie, czy co? Kto zdrowy tą manetką tak szarpie w koło, czy to może rodzaj masturbacji. Jak już ruszacie - dochodzicie? Niech któryś motorek odpowie łaskawie. Nie można bez pyrkania - przygazówek, na światłach chwilę postać, za ciężko Wam? Silnik Wam wszystkim gaśnie? Nie rozumiem.