UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś było biednie ale wesoło. Teraz jest inaczej ale zyje się dxieki PIS. Jak wygra PO, PSL, SLD to będzie bida zabraknie smietnikow do obchodu.
Kiedyś było biednie ale wesoło. Teraz jest inaczej ale zyje się dxieki PIS. Jak wygra PO, PSL, SLD to będzie bida zabraknie smietnikow do obchodu.