UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś było biednie ale wesoło. Teraz jest inaczej ale zyje się dxieki PIS. Jak wygra PO, PSL, SLD to będzie bida zabraknie smietnikow do obchodu.


Anuluj