UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu zaraz przeflancowani komuniści. Po co te epitety, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Przecież teraz najwięcej mieszkańców pochodzi z terenów Pasłęka i gminy, Młynar, Godkowa, też Braniewa, Fromborka i z Tolkmicka. Ponadto dość licznie mieszkają u nas osoby z Kwidzyna, Kisielic, a nawet Malborka i Nowego Dworu Gdańskiego. Czy zaraz to są komuniści. Fakt, że najwięcej potomków tych osób zasiedliło Elbląg po 1975 roku, ale żeby wszyscy byli komunistami. Zresztą w Polsce takowi byli rzadkością, a Ci co ich tak publicznie ochrzszczono to już mieszkają na osiedlach na Dębicy, albo przy ulicy Agrykoli/Agrykola. Pozostałym jest też tam blisko, a wielu nawet nie wychodzi poza swoje mieszkanie.

Księżycowy spad.

Anuluj