UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co do Alstom kolego "niepoinformowany" w Elblagu miesci sie caly park maszynowy, ktory jest najnowoczesniejszy na pewno w Polsce. W Warszawie jest tylko kierownictwo naczelne. Na przyslosc nie wypowiadaj sie kolego gtf....cos tam, jak nie mas zpojecia o czym piszesz!
nina