UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"nalepiej w Polsce rozwiniety przemysl ciezki" - specjaliści znają kilka lepszych miejsc, "siedzibe umiejscowily takie swiatowe koncerny jak Alstom" - Alsom ma siedzibę w Warszawie, a nie w Elblągu, podobnie pozostałe firmy, "produkuja najlepsze Piwo w Polsce" - chodzi Ci o Żywiec?, "huczy od nowych inwestycji" - bez komentarza, "nowe lodowisko" - budowa stoi (brakuje chyba 6 mln zł czy więcej?), "multikono" - też stoi, aqua park - to już science fiction, "robudowywany jest port" - można dodać "port morski", tyle że żaden morski statek nie może tu wpłynąć, "pierwszych linii promowych podukszkowcow" - o tym jeszcze nie słyszałem, ale bekę miałem równie dobrą, "jedyny w Europie i drugi na swiecie kanal elblaski" - powiedziałbym nawet, że jedyny na świecie Kanał Elbląski (chociaż może koło amerykańskiego miasteczka Elbing też jest kanał, "najwiekszy w Europie basen kryty" - o kurde, gdzie on jest? pod Tolkimickiem w b. domu haleksu?, "najwieksze wykopalisko archeologiczne" - tak to jest jak się nie wyściubia nosa ze swojej dziury. I na koniec pytanie: Kto tu jest z Marsa?

gfd

Anuluj