UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na nic nie ma pieniędzy ja pracowałem na czarno na budowie ani renty nie płaciliście podatków a wymagacie jak się nie podoba to na zachód wszyscy jedźcie
maria i robert
Na nic nie ma pieniędzy ja pracowałem na czarno na budowie ani renty nie płaciliście podatków a wymagacie jak się nie podoba to na zachód wszyscy jedźcie
maria i robert