UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na nic nie ma pieniędzy ja pracowałem na czarno na budowie ani renty nie płaciliście podatków a wymagacie jak się nie podoba to na zachód wszyscy jedźcie

maria i robert

Anuluj