UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zdecydowanie powinno byc wiecej miejsc do ktorych mozna isc ze znajomymi. Nie chodzi juz o puby ktorych jest bardzo duzo ... Mlodzi ludzie (min.16-18) nie maja sie gdzie podziac. Siedza pod blokami, albo z nudy zabawiaja sie w "rozroby". Powinno byc wiecej rekreacji w tym naszy miasteczku. W wakacje np. Odnowiony (czysta woda, podloga wylozona czyms odpowiednim - nie glonami jak jest zawsze) basen odkryty .. nawet jesli byl by platny i tak wiele osob chodzilo by chetnie. a w zime lodowisko, kore niewiadomo kiedy zostanie otwarte:( Poza tym przydalo by sie cos jeszcze... nieprawdaz?:>

...

Anuluj