UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

POwinni zdecydowanie zwiekszyc ilosc koncertow, imprez publicznych. A co do kin i teatrow to mysle iz jest wystarczajaco tego duzo. Żądamy wiecej rozrywki!!

Młoda-kaja

Anuluj