UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
POwinni zdecydowanie zwiekszyc ilosc koncertow, imprez publicznych. A co do kin i teatrow to mysle iz jest wystarczajaco tego duzo. Żądamy wiecej rozrywki!!
Młoda-kaja
POwinni zdecydowanie zwiekszyc ilosc koncertow, imprez publicznych. A co do kin i teatrow to mysle iz jest wystarczajaco tego duzo. Żądamy wiecej rozrywki!!
Młoda-kaja