UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie przestańcie się obrzucać jadem. Czy tylko na tyle was stać? Czy to ważne kto z PiS kto PO ważne ile możemy się dowiedzieć i ile możemy zrobić dla kraju a w tym przypadku dla Elbląga

MariuszŻ

Anuluj