UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ohoho grubo, już teraz jest masakra w godzinach popołudniowych na moście unii i rondzie a jak jeszcze tam puszcza cały ruch ciężarówek to dopiero będzie się działo + później to się wszystko musi rozjechać na całe miasto.
poiuy