UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ohoho grubo, już teraz jest masakra w godzinach popołudniowych na moście unii i rondzie a jak jeszcze tam puszcza cały ruch ciężarówek to dopiero będzie się działo + później to się wszystko musi rozjechać na całe miasto.

poiuy

Anuluj