UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

EPGK mostek to do końca roku nie zrobią, bo rozkopali a dopiero teraz myślą jak to zrobić ale dla nich to bez różnicy kasę i tak dostaną, oni mentalnie żyją w poprzednim ustroju, tak samo jak włodarze


Anuluj