UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Współczuję tym ludziom, tyle ciężarówek i wąchać ten smród, hałas, i drogi po których będzie objazd kto będzie remontować??? I w jakim czasie, bo to trzeba już ustalić

Arek12@

Anuluj