UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Współczuję tym ludziom, tyle ciężarówek i wąchać ten smród, hałas, i drogi po których będzie objazd kto będzie remontować??? I w jakim czasie, bo to trzeba już ustalić
Arek12@
Współczuję tym ludziom, tyle ciężarówek i wąchać ten smród, hałas, i drogi po których będzie objazd kto będzie remontować??? I w jakim czasie, bo to trzeba już ustalić
Arek12@