UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ogólnie - słabo. Kilka prac ciekawych, reszta zaś zarówno warsztatowo, jak i artystycznie miałka. Moje zastrzeżenia budzi również sposób ekspozycji - niektóre rzeczy po prostu proszą się o inne miejsce, żeby je było lepiej widać.
widzę i opisuję