UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bez Denisiuka to już nie ta sama galeria byłam widziałam brak gospodarza od razu rzuca się w oczy Pamiętam poprzednie Salony pełen profesjonalizm cieszyłam sis wówczas, że Elbląg sztuką slynie


Anuluj