UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bez Denisiuka to już nie ta sama galeria byłam widziałam brak gospodarza od razu rzuca się w oczy Pamiętam poprzednie Salony pełen profesjonalizm cieszyłam sis wówczas, że Elbląg sztuką slynie
bez Denisiuka to już nie ta sama galeria byłam widziałam brak gospodarza od razu rzuca się w oczy Pamiętam poprzednie Salony pełen profesjonalizm cieszyłam sis wówczas, że Elbląg sztuką slynie