UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś zasugerował, że ETK ma tą muszlę niejako na wyłączność. Jeśli to miała by być prawda to jest to kolejny mega 'kwiatek' do kolekcji w działalności UM. A może portEL dopyta ? Albo ktoś z ratusza odpowie ? bo jeśli to prawda to ręce opadają. I żeby nie było, popieram imprezy organizowane przez ETK ale ta muszla pomieści też innych.


Anuluj