UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spokojnie od maja mogliby zaczac, te dwa miesiące mijaja szybko a emeryci ciesza sie na te spektakle, powinno ich byc wiecej i od maja, czerwca lub jeszcze we wrzesniu, muszla w Bażantarni nieużytkowana
J.B
Spokojnie od maja mogliby zaczac, te dwa miesiące mijaja szybko a emeryci ciesza sie na te spektakle, powinno ich byc wiecej i od maja, czerwca lub jeszcze we wrzesniu, muszla w Bażantarni nieużytkowana
J.B