UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spokojnie od maja mogliby zaczac, te dwa miesiące mijaja szybko a emeryci ciesza sie na te spektakle, powinno ich byc wiecej i od maja, czerwca lub jeszcze we wrzesniu, muszla w Bażantarni nieużytkowana

J.B

Anuluj