UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie, że są te niedzielne imprezy, szkoda tylko, że lato w ETK tradycyjnie trwa krótko. Muszla koncertowa po remoncie wygląda całkiem dobrze i gdyby jeszcze zrobiono coś wokół bo te ławki i skarpy to naprawdę, nie na te czasy. No i więcej imprez bo te kilka koncertów w roku to za mało.


Anuluj