UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu na wielu stanowiskach tkwią jeszcze ludzie którzy w sposób sadystyczny znajdowali i znajdują przyjemność w mobbingowaniu jak to teraz się określa pracowników! Kiedyś po prostu psychicznie maltretowali ludzi i dyskryminowali płacowo, szydzili, a nie było możliwości jak dziś mówić czy odwoływać się ! Kto miał to szczęście i możliwość odchodził a innych poprzez te prostackie działania i zachowania do tego zmuszano! Niektórzy długie lata to odchorowywali i ten lęk pozostał na długie lata! te stare już dziś podłe babska i stetryczałe dziady jeszcze tkwią i próbują resztkami sił robić to samo! wzbudzają jednak zażenowanie i politowanie! Odejdą szybko w zapomnienie bo na to ludzie czekają i będą otwierać szampany w tym dniu! Pomimo wszystko głupio tak kończyć swoją karierę! ale zapracowali na to ! a pamięć o nich przeminie szybko!


Anuluj