UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda bardzo. Pozdrawiam serdecznie pana dyrektora. Ogromnie lubiłam jego przemowienia przed spektaklami. Sympatyczny człowiek.
Szkoda bardzo. Pozdrawiam serdecznie pana dyrektora. Ogromnie lubiłam jego przemowienia przed spektaklami. Sympatyczny człowiek.