UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda bardzo. Pozdrawiam serdecznie pana dyrektora. Ogromnie lubiłam jego przemowienia przed spektaklami. Sympatyczny człowiek.


Anuluj