UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oo żesz Ty w mordę, znowu nie byłem w niedzielę w kościele, a tam taki piękny koncert organowy, moje ulubione, to nie tylko miód na serce, ale i uszy, no szkoda - kara musi byč, może I dobrzr bo bym się wzruszył.

Org.

Anuluj