UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oo żesz Ty w mordę, znowu nie byłem w niedzielę w kościele, a tam taki piękny koncert organowy, moje ulubione, to nie tylko miód na serce, ale i uszy, no szkoda - kara musi byč, może I dobrzr bo bym się wzruszył.
Org.