UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wow. Ja mieszkam w Krosnie (woj. podkarpackie). U nas też są piękne zachody słońca, ale to mnie powaliło... Przepiękne ujęcie :-)
Gofer
Wow. Ja mieszkam w Krosnie (woj. podkarpackie). U nas też są piękne zachody słońca, ale to mnie powaliło... Przepiękne ujęcie :-)
Gofer