UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wow. Ja mieszkam w Krosnie (woj. podkarpackie). U nas też są piękne zachody słońca, ale to mnie powaliło... Przepiękne ujęcie :-)

Gofer

Anuluj