UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Baz kagańca - A w žółtym szaliku było " jeszcze płynę, ale kra nademną zamarza", to bardzo pasująca fraza dla tych ratuszowych pływaków, dać im jeszcze port I na dno nas wszystkich pociągną.

Możliw ,możliw

Anuluj