UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hahaha miasto sprzedało działkę, którą teraz odkupi... no da 26 % większą za to. Czysty biznes wg Wróblewskiego. Tu kupisz tam sprzedasz nie weźmie Cię bieda. Sprawa dla NIK. Ile jeszcze dowodów niegospodarności trzeba.