UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam! Pragnę poinformować, że teren wybrany pod budowę bud. mieszkalnych w połowie jest zapalowany. Tam gdzie ostatnio był parking. Palowanie wykonano w latach 70-80 pod planowany w tym miejscu pawilon. Do wukorzystania.
Korski