UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witam! Pragnę poinformować, że teren wybrany pod budowę bud. mieszkalnych w połowie jest zapalowany. Tam gdzie ostatnio był parking. Palowanie wykonano w latach 70-80 pod planowany w tym miejscu pawilon. Do wukorzystania.

Korski

Anuluj