UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zaroiło się tu od ruskich szpicli, pewnie to ludzie motorowki. Banda imbecyli nie majaca bladego pojecia o obronnosci kraju. Banda pozytecznych idiotow spod szyldu czerwonej blyskawicy, teczowej flagi, KODu i obroncow tvnu. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe z tego ze w przypadku konfliktu zbrojnego to Polska pozbedzie sie was w pierwszej kolejnosci i bedziecie traktowani na rowni z najezdzcami.
wonzruskimi